Aktualności
Wizyta w Hotelu Artis w Zamościu
Wizyta w Hotelu Artis w Zamościu
W ramach realizacji projektu unijnego ,,Nowa jakość kształcenia zawodowego” uczniowie naszej szkoły w dniu 3 grudnia 2025r mieli okazję odwiedzić Hotel Artis w Zamościu i zajrzeć za kulisy jego codziennego funkcjonowania.
Podczas wizyty młodzież:
- poznała strukturę pracy w hotelu oraz zakres obowiązków poszczególnych działów,
- zwiedziła pomieszczenia, którymi dysponuje obiekt takie jak: recepcję, restaurację, jednostki mieszkalne, sale konferencyjne, strefę SPA&Wellness oraz klub Absens Carens,
- uczestniczyła w warsztatach nakrywania stołów,
- wykonywała ćwiczenia dotyczące realizacji zamówień klientów na różne imprezy okolicznościowe,
- dowiedziała się, jak ważna jest komunikacja, profesjonalizm i praca zespołowa
w branży hotelarskiej, - miała możliwość porozmawiać z pracownikami i zadać pytania dotyczące przyszłej kariery zawodowej.
To cenne doświadczenie pozwoliło uczniom lepiej zrozumieć specyfikę pracy w hotelarstwie i zmotywowało ich do dalszego rozwoju w kierunku zawodów turystyczno-usługowych. Wizyta w obiekcie hotelarskim była kolejnym krokiem w stronę budowania kompetencji zawodowych naszych uczniów dzięki wsparciu funduszy europejskich.
Serdecznie dziękujemy Hotelowi Artis w Zamościu za gościnę, czas oraz przekazaną wiedzę!









